We gaan nog een tandje hoger schakelen

21/12/2018

Marlies is nog maar net ons team komen versterken in oktober 2018 en we mogen al een nieuwe collega verwelkomen binnen ons pril/jong team, namelijk Kim Bruneel als Payroll Professional. Kim is geen onbekende voor Jo omdat hij haar al verschillende malen met haar in contact is gekomen via consultancy opdrachten bij verschillende klanten. Met meer dan 10 jaar generalistische ervaring binnen HR, maar vooral met de focus op payroll (e-Blox, Hora, Protime), automatisering van HR Processen en sociaal-juridische wetgeving is Kim echt een toegevoegde waarde voor ons.

Met de komst van Kim versterken we ons team zodat we onze klanten op alle HR-domeinen professionele ondersteuning kunnen bieden.

 

Ontzettend veel succes Kim!

Jo, Marlies, Pauline en Valérie